УРОКИ

tarea final de Aliona Baluba

Día internacional contra la Corrupción



Рекомендовано повторити на канікулах.


5 клас

Повторити:
Особові займенники на стор.11
Дієслова індивідуальної дієвідмніи на стор. 14, 23, 43, 76

Числівники на стор.23, 46
Питальні слова на стор.29, 47
Правила відмінювання дієслів на стор.32, 59, 64 (67)

Кольори на стор.49
Правила на стор.51, 71, 73


6 клас

Повторити:
Дієслова індивідуальної дієвідмніи на стор. 5

Правила на стор.8, 15, 19, 68, 71, 74, 77, 79
Особові займенники у знахідному відмінку на стор.28
Присвійні займенники на стор.45

Числівники на стор.47
Особові займенники у давальному відмінку на стор.57


7 клас

Повторити:
Ступені порівняння прикметників на стор.6
Майбутній час Futuro Simple на стор.8

Інфінітивні звороти на стор.12, 20, 22

Особові займенники у давальному відмінку на стор.17

Умовні речення І типу на стор.27

Порядкові числівники на стор.29

Дієслова індивідуальної дієвідміни на стор.36

Минулий час Pretérito Perfecto на стор.54, 57, 64

Estar + gerundio на стор.84


8 клас 

Повторити:

Правила на стор.4, 13, 19, 21, 25, 47, 48, 71, 78, 101
Числівники на стор.37

Ступені порівняння прикметникі вна стор.41
Прийменники на стор.52, 58, 95

Минулий час Pretérito Imperfecto на стор.80, 82


9 клас

Повторити:

Конструкція SOLER + INFINITIVO на стор.5

Дієслова індивідуальної дієвідміни ВСІ В ТАБЛИЧЦІ
Правила на стор.12, 68
Pretérito Pluscuamperfecto на стор.16
Condicional на стор.22


10 клас

Повторити:

Різниця між зворотніми та незворотніми дієсловами на стор.4
конструкції з інфінітивом на стор.10
estar + Participio на стор.20

Condicional Imperfecto на стор.29, 32
Ступені порівнянн прикметників на стор.49, 52, 58, 61

Дієприкметник минулого часу на стор.66, 69, 78, 81


11 клас

Повторити:
Дієслова індивідуальної дієвідміни ВСІ В ТАБЛИЧЦІ

Presente de Subjuntivo на стор.23, 26, 29, 32, 35

Pretérito Perfecto на стор.46

Pretérito Perfecto de Subjuntivo на стор.49, 

Imperfecto de Subjuntivo на стор. 60, 63, 66

    

PLATOS ESPAÑOLES



   FIESTAS NAVIDEÑAS 

Las familias creamos nuestras propias tradiciones. Y más en Navidad, es la época perfecta para hacerlo. En este post quiero contarte cuáles son nuestras tradiciones de Navidad. Esos rituales navideños que año tras año hacen que a nuestra casa llegue la magia.



   DIA EUROPEO DE LAS LENGUAS 




Тема уроку: Мій дім. 7 клас 


Мета: - активізувати ЛО по темі “Мій дім”;
- сприяти розвитку навичок роботі в парах та в малих групах;
- сприяти розвитку комунікативних навичок під час складання
діалогів та коротких повідомлень;
- сприяти розвитку навичок сприймання інформації на слух;
- створення позитивної атмосфери на уроці з використанням форм
геймифікації;
ХІД УРОКУ
І. Організація класу. Повідомити тему та мету уроку.
ІІ. Мовна розминка. Введення учнів в мовне середовище.
1. Перекласти ЛО та словосполучення з іспанської на українську:
un apartamento - un apartamento grande - un apartamento espacioso
una habitación - una habitación cómoda - una habitación pequeña
una cocina - una cocina moderna - una cocina confortable
un cuarto de baño - un cuarto de baño grande - un cuarto de baño moderno
un pasillo - un pasillo largo - un pasillo estrecho
un dormitorio - un dormitorio hermoso - un dormitorio pequeño
2. Перекласти з української на іспанську:
кухня - сучасна кухня - готувати на сучасній кухні
спальня - велика спальня - мати велику спальню
ванна кімната - маленька ванна кімната - вмиватися в маленькій ванній
кімнаті
коридор - довгий коридор - бігати по довгому коридору
кімната - простора кімната - відпочивати в просторій кімнаті
квартира - велика квартира - жити в великій квартирі
зала - зручна зала - дивитися телевізор в зручній кімнаті
3. Відповісти на запитання:
¿Dónde vives?
¿Cómo es tu casa o apartamento?
¿Cuántas habitaciones hay?
¿Cómo son las habitaciones?
¿Dónde haces los deberes de casa?
¿Dónde desayunas y comes?
¿En qué habitación ves la tele?
¿Hay un balcón en tu apartamento?
III. Активізація ЛО та розвиток комунікативних навичок.
1. Гра “Павутинка”
На екрані з’являється картинка №1 (сад). Учні описують картинку,
говорячи по одному реченню. Речення до картинки говорить той учень,
який зловить клубок ниток. Після цього учень намотує нитку собі на руку
та кидає моток іншому. Якщо учень не зловив моток ниток, то за умовами
гри він повинен повторити всі речення сказані до цього. Гра триває в
залежності від активності учнів.
2. Робота в парах.
На екрані з’являється картинка №2 (спальня). Діти працюють в парах та
складають діалог щодо картинки.
3. Робота в малих групах (по 4-5 учнів).
На екрані з’являється картинка (кухня і зала) і учні, працюючи в групах,
готують опис картинок (8-10 речень).
IV. Виконання тесту. Відсортувати ЛО: меблі, електроприбори, кімнати.
тест 1V. ACTIVIDADEShttp://www.juntadeandalucia.es/educacion/permanente/materiales/auladeespanol/temas/tema3/casad.htmlVI. Заключна частина уроку.
Підведення підсумків. Оцінки.
Домашнє завдання: Підготувати міні проект “La casa de mis sueños” та
завантажити на платформу Padlet.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар